header photo

Rezervace hrací doby na antukovém kurtu v PačejověVážení přátelé, v současné době je zahájena tenisová sezóna 2022 v Pačejově. Zájemci o rezervaci kurtu, a zájemci o hru si mohou kurt rezervovat dle pravidel uveřejněných na webu TK.
Důležitá informace, pro každého hráče na kurtu TK Pačejov!!!
Každý, kdo bude hrát na kurtu tenis, musí do poloviny června po odehrání kurt nejen zamést, ale i zválcovat velkým válcem. Díky válcování kurtu, bude udržena rovnost povrchu, a tím lepší hra pro každého z nás. Nejdůležitější je, aby se kurt před válcováním pokropil a následně alespoň jednou uválcoval.Vážení přátelé, kdo máte zájem o rezervaci kurtu, kontaktujte nás na e-mail abohata@centrum.cz, telefon 773 099 921 nebo na e-mail frantisek.kaba@net4gas.cz, telefon 731 609 596. Podrobné informace ohledně rezervace kurtu najdete v příloze:

Provozní řád

Herní řád

Informace k možnosti platné závazné rezervace kurtu je k dispozici všem zájemcům v bodu 3 platného Provozního řádu kurtu !!! Zájemce o rezervaci kurtu je povinen v žádosti o schválení v Google calendar uvést všechny osoby, které budou v době zarezervovaného termínu na kurtu. Důvodem je info pro TK, aby měl přehled o povinných platbách osob za užívání kurtu.


Pravidla pro rezervaci kurtu


Mapa pro vyzvednutí a vrácení klíčů